Magie

Očarované předměty od mistrů kouzelníků jsou prakticky všude, jen je kolikrát těžší je nalézt.

Když už se vám nedaří a nemáte štěstí při drancování truhel v kobkách plných nemrtvých nebo v chatrčích zlých čarodějnic, pak jsou tu samozřejmě záchranou obchodnici s magickým zbožím nabízející své kouzelné hole všem dobrodruhům za nemalý peníz.

Jakmile už máte kouzelné vybavení v ruce, k jeho aktivaci se stačí řídit instrukcemi na položce. Některé vybavení má i pasivní kouzelné schopnosti nebo procentuální šanci, že způsobí magický efekt.

 

 

Dovednosti a schopnosti

Čím déle trávíté čas nějakou činností, tím se samozřejmě zdokonalujete a získáváte zkušenosti. Můžete být třeba expertem na těžbu surovin nebo mistr farmář, každou nabytou dovedností máte šanci na extra získání nějaké té vzácné suroviny, nemluvě o tom, že jste rychlejší při vykonávající práci!

Schopnosti vám dávají i možnost aktivovat některou tu speciální dovednost jako je například SUPER NIČENÍ s krumpáčem. Po krátkou dobu začnete bleskově těžit a mnohonásobně urychlíte vaší práci. Po použití jste pak samozřejmě chvíli unaveni a musíte vyčkat, než se znovu schopnost nabije.

Pro aktivaci schopnosti drž v ruce nástroj a zmáčkni SHIFT+LEVÝ KLIK tlačítka myši.

Riftsite, Riftsite CZ/SK,
RS CZ/SK, Rift, Minecraft Server,
Jsme československý RPGPVP server

Copyright © 2013-2017
Green & Bouner

Partnerské weby:

massrelay.cz

bioware