Informace o serveru

Vítejte na našem serveru!

Jsme PvPRPG Survival Minecraft server. Vaší náplní je vytvořit mocnou frakci a přežívat v tajuplném světě Riftu. Uzavírejte diplomatické nebo obchodní vztahy s jinými frakcemi nebo bojujte proti nim. Prozkoumávejte svět, hledejte nové epické vybavení, plňte úkoly nebo vytvořte výpravy do dungeonů plné nebezpečných bossů!

 


 

Pro přihlášení na server zkopíruj IP adresu do tvého Minecraftu

82.208.17.85:27589

Náš server běží na patchi 1.12.0.

 

Pokud nevlastníte originální Minecraft, neoficiálního klienta stáhnete zde:

Stahuj neoficiální Minecraft Launcher

Heslo: rift

 

Pro instalaci neoficiálního klienta musíte mít aktualizovanou javu, více informací na stránkách oracle

 


 

Tutoriál

Vaše zrození začíná ve starobylých ruinách Roklinky nedaleko města Tyrius. Po těžkém pádu do útrob zapomenutých ruin ztrácíte paměť. Vidíte kolem zvláštní nápisy zářící nad oceánem lávy a říkající, co máte dělat, dávající rady a pravidla světa.

Po nalezení cesty ven z ruin započne váš tutoriál učící základní znalosti v neznámém prostředí. Zdejší obyvatelé se vás hned ujmou a začínají vám říkat dobrodruh. Je jen na vás, zda si budete chtít vyslechnout rady nebo použít okamžitý přesun do města Tyrius, základní lokace pro všechny dobrodruhy.

Je výrazně doporučeno tutoriálem projít, pokud jste si však sebou jisti ve znalostech, použijte /spawn k cestování do Tyriusu

 

 

 

Spawn

Město Tyrius je vaše výchozí lokace do všech zákoutí celého světa a také pokud zemřete, stává se místem vašeho znovuzrození. Ve městě se nachází vše potřebné pro dobrodruhy. Na radnici obdržíte vybavení, kolem celého náměstí se nachází spousta obchodů se vším možným. Chloubou Tyriusu je obrovská katedrála, která umožňuje přihlášky do PvP bojů a arén. Pro dobrodruhy obchodníky je na kraji města k dispozici banka pro uchování vašich zlaťáků a samozřejmě pro milovníky okouzlení tu je vybavená knihovna.

Pro lepší orientaci po městě a celém jeho okolí, spusťte si světovou mapu.

 

 

 

Cestování

Jak již bylo zmíněno, z Tyriusu se dostanete do různých častí světa. Vaše první kroky by měli mířit do zapomenutého světa Riftu, kde dobrodruzi prozkoumávají, staví obydlí a přežívají!

U hřbitova v jižní části města byl objeven tajný vchod k prastarému portálu do Netheru. Nebezpečí za portálem však čeká na každém kroku a jen ostřílený dobrodruh zde přežije.

Poslední částí na severu je unikátní jeskynní přístav, odkud odplouvají lodě do širého světa. Nyní se z Tyriusu dostanete do říše Dellmoor, kde na vás čeká temný příběh o zkáze, ale i hrdinství. Také se zde nalézají Dungeony, plno prazvláštních obyvatel a spousta pokladů.

 

 

 

Budování a frakce

Navštívení Riftu je pro vás nezbytně nutné, nikde jinde vám nebude umožněno stavět a uschovávat předměty než ve vámi vybudovaném útočišti v divočině Riftu. Po odcestování z Tyriusu dorazíte do Obluky, jediné předsunuté základny, kde platí neutralita pro dobrodruhy. Aby jste se dostali do divočiny, musíte projít válečnou oblastí a dostat se za její hranici. Nyní vám už nic nebraní k vybudování vašeho nového domova.

Založení frakce /f create (název) vám zaručí relativní bezpečí vašeho domova. Stačí jen zabrat území /f claim a určit tak hranice vašeho území. Frakce zabraní ostatním dobrodruhům v ničení vašeho domova a rabování truhel. Mějte se však na pozoru! Ve vaší frakci nejste nezranitelní.

Pro pochopení fungování frakcí klikněte zde.

 

 

 

Předem upozorňujeme, že projekt je stále ve vývoji. Některé hratelné aspekty hry se mohou změnit.

 

Under-Construction-21

Riftsite, Riftsite CZ/SK,
RS CZ/SK, Rift, Minecraft Server,
Jsme československý RPGPVP server

Copyright © 2013-2017
Green & Bouner

Partnerské weby:

massrelay.cz

bioware